آموزش نحوه ثبت نام در سامانه آزمون های آنلاین

دسته بندی ها :

 

همان طور که در ویدیو نشان داده شده است، برای ثبت نام در این بخش فقط کافی است که روی گزینه آزمون های آنلاین کلیک کنید و وارد سامانه مخصوص آن شوید.  در پنجره باز شده روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید. با تکمیل فرم ثبت نام شما می توانید وارد پنل مخصوص خود شوید.

در صفحه اصلی پنل می توانید به راحتی آزمون های تعریف شده توسط ادمین را خریداری نمایید. بعد از خریداری آزمون ها، آنها وارد قسمت آزمونهای پیش رو خواهند شد و شما همواره می توانید آنها رو مشاهده  کنید. با حضور در زمان مشخص می توانید وارد آزمون شوید و به راحتی در سامانه به صورت آنلاین به سوالات پاسخ دهید. در واقع باید پاسخ نامه را به صورت آنلاین وارد نمایید.

کار با این سامانه بسیار ساده است و از طرفی زمان آزمون ها 1 دقیقه بیشتر از زمان آزمونهای واقعی در نظر گرفته می شود تا مشکلات احتمالی برطرف شود.

این آزمون ها علی رغم هزینه بسیار مناسبی که دارند توسط فارغ التحصیلات برتر دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی طراحی خواهند شد. بنابراین ضمن صرفه جویی در هزینه و زمان از بالاترین کیفیت نیز بهره مند خواهید شد.

تفکر کلیشه ای وجود دارد که باید شرایط جلسه آزمون دقیقا شبیه سازی شود، این امر تنها برای کنکور کارشناسی حاکم است و آن هم به علت شرایط خاص سنی و کم تجربگی داوطلبان است، برای مقاطع بالاتر قطعا آزمون های آنلاین می تواند به راحتی جایگزین آزمون های حضوری شود. بنابراین همین الان ثبت نام کنید.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X